Neem contact op

 

Viaductstraat 3-7
9725 BG Groningen
+31 6 837 19 840
info@enCircle.tv

 
 

Benieuwd naar de mogelijkheden met 360° video, of op zoek naar een interessante samenwerking? Wij leren u graag kennen, aarzel daarom dan ook niet om contact met ons op te nemen.

 

Wij zijn enCircle

enCircle is gestart vanuit Leeuwarden in 2014, toen virtual reality nog in de kinderschoenen stond. Wij zagen meteen de mogelijkheden van de techniek en wat voor voordelen deze heeft voor bedrijven. Virtual reality werd in de loop van de tijd steeds populairder en de inzet ervan groeide. Wij werden met name gedreven door de uiteenlopende mogelijkheden van VR. Deze mogelijkheden gaan verder dan de techniek. Virtual reality maken is voor ons; samen grenzen verleggen met onze opdrachtgevers. Hierbij niet alleen doen aan storytelling maar verhalen creëren door oplossingsgericht uitdagingen aan te gaan. enCircle doorgrondt het DNA van de opdrachtgever, begrijpt de strategische doeleinden van een communicatie uiting en werkt samen aan het gewenste eindresultaat.

Alje
Hoving


creative
director

alje@enCircle.tv

Maarten
de Richemont


corporate
account manager

maarten@enCircle.tv

Denisa
Mihaela


communicatie
strategist

denisa@enCircle.tv

Raiko Olde
Boerrigter


360° Camera
operator

raiko@enCircle.tv

Najef
Zondringa


Sound Design

najef@enCircle.tv

John
Witteman


Post Production

john@enCircle.tv

Rick
de Jong


Producer

rick@enCircle.tv

Sollicitant


Klik voor meer informatie?

De circle van enCircle

Wij zijn een creatief, jong team bestaande uit gemotiveerde individuen met elk hun eigen kernkwaliteit. Wij zien het als een uitdaging om onze eigen verwachtingen telkens weer te overtreffen. enCircle is een flexibele organisatie met een groot netwerk aan media specialisten. Wij werken samen met een gevarieerde mix aan freelancers en partnerbedrijven. Op deze manier kunnen wij 360 graden video's maken die inspelen op de behoeftes en de kernkwaliteiten van de opdrachtgevers. Waar is de opdrachtgever goed in en waar komt de aanvulling van onze circle. Op deze manier willen wij gezamenlijk reality content creëren welke een meerwaarde biedt voor zowel de klant als de eindgebruiker.

Vragen? Graag leren wij u beter kennen! Aarzel niet om bij ons langs te komen op kantoor of om een afspraak in te plannen.