VR_icon_360graden.png

360° VIDEO

VR_icon_lab.png

360° livestreaming

Maak het onmogelijke
mogelijk met Virtual Reality


360° storytelling in Virtual Reality

Een boodschap overbrengen kan lastig zijn. Door de kijker onderdeel te maken van de beleving, zien wij VR als ultieme vorm van storytelling.

Lees meer
Facebook ondersteunt 360-video
360 graden live stream

VOOR WELKE SECTOREN MAKEN WIJ VR CONTENT

Virtual Reality wordt steeds vaker ingezet, dit levert interessante toepassingen en oplossingen op voor zowel consument als retailer.

Lees meer

HOE MAKEN WIJ 360 GRADEN VIDEO

Het maken van een onderscheidende Virtual Reality ervaring welke een doel dient moet de uitgangspositie zijn van elk project.

Lees meer
Dromen waren bedrog
Facebook ondersteunt 360-video

WAAROM KIEZEN BEDRIJVEN VOOR ENCIRCLE

Wij geloven in het verschil van 360 graden video, door gevoelens te creëren en emoties te sturen.

Lees meer

Making a visible difference

enCircle produceert innovatieve 360 graden content waarbij kwaliteit en storystelling de rode draad zijn in het productie proces. Wij geloven dat VR in de toekomst meer en meer zal integreren in de samenleving doordat steeds meer bedrijven uit allerlei branches investeren in VR.

Wij zijn encircle

Alje
Hoving


creative
director

alje@enCircle.tv

Maarten
de Richemont


corporate
account manager

maarten@enCircle.tv

Denisa
Mihaela


communicatie
strategist

denisa@enCircle.tv

Raiko Olde
Boerrigter


360° Camera
operator

raiko@enCircle.tv

Najef
Zondringa


Sound Design

najef@enCircle.tv

John
Witteman


Post Production

john@enCircle.tv

Rick
de Jong


Producer

rick@enCircle.tv

Sollicitant


Klik voor meer informatie?